STUDIO ŻYWE

Nagrywaj łatwiej, więcej, taniej

Profesjonalne nagrania wielośladowe zespołów
“na żywo”

Sesja nagraniowa sterowana z tabletu

Prawdziwe studio nagrań i atrakcyjna cena 40zł/h

Nowe możliwości dla zespołów

Nagrywaj cały zespół, odsłuchuj wybrane instrumenty

Innowacyjny dostęp do Twoich nagrań przez mixer online

Usłysz jak brzmi Twoja muzyka, ćwicz jeszcze więcej i lepiej


Zatrzymaj chwilę autentycznej muzyki

Zachowaj ten najlepszy riff, solówkę, refren

Sam sterujesz nagraniem, dogrywasz kolejne ścieżki

Luźna atmosfera – tu rządzisz tylko Ty i Twoja muzyka

Samoobsługowe studio nagrań

Profesjonalny sprzęt, m.in. RME, Rode, Korg, Shure, Octava, Audix

Odpowiednio dobrane i ustawione mikrofony

Otrzymaj surowe ścieżki, wstępny mix online, lub zleć mix realizatorowi

Studio Samoobsługowe – jak to działa?

W studiu nagrań czeka na Was skonfigurowany sprzęt. Zespół sam steruje sesją przy pomocy tabletu (start/stop nagrania, słuchanie, przewijanie, sterowanie odsłuchem). Sprzęt jest ustawiony pod typowy zespół „perkusja, gitary, bas, wokal, klawisze”. Na początku obecny jest realizator, ten czas przeznaczamy na sprawdzenie brzmienia, odsłuchów i oswojenie się ze studiem samoobsługowym. Nagrania zazwyczaj są „na setkę” (wszyscy razem), ale każdy instrument nagrywany jest na osobną ścieżkę. Odsłuch w słuchawkach – indywidualne mixy. Dostępny jest metronom. Sprzęt/mikrofony ustawione są raz na całą sesję.

Podczas sesji w Studiu Samoobsługowym można nagrywać, odsłuchiwać i poprawiać swoje nagrania aż do uzyskania efektu, z którego wszyscy będą zadowoleni. Sami decydujecie co, ile razy nagrać. W razie potrzeby można też dogrywać nową ścieżkę do nagranego już utworu, robić duble i chórki. Wokal zazwyczaj nagrywany jest osobno, po nagraniu instrumentów.

Po nagraniu w Studiu Samoobsługowym otrzymujecie wstępnie zmiksowane lub surowe ścieżki zgrane na przyniesiony przez Was dysk. Dodatkowy mix takiego materiału można zlecić w atrakcyjnej cenie.

Możliwe jest też udostępnienie nagrania w formie wygodnego playera-mixera online.
Oferta studia samoobsługowego skierowana jest przede wszystkim do zespołów, które chcą nagrać swoją pierwszą EPkę lub pracują nad nowymi utworami i chcą sprawdzić w praktyce aranżację i brzmienie. W Studiu Żywym odbywają się też nagrania prób, sesje songwritingowe a także nagrania i transmisje online koncertów audio/wideo.

Nagrywają u nas również profesjonaliści, dla których nagrywanie “na żywo” jest ulubioną (i jedyną “autentyczną”) formą uprawiania muzyki zespołowej.

Studio Żywe nie jest alternatywą do typowego studia nagrań. Jest nowym podejściem do kwestii nagrywania, ukierunkowanym na szybki, satysfakcjonujący dla muzyków efekt.

Nagrania zrealizowane w Studio Żywym:

Oferujemy również pełną realizację nagrań, mix i mastering oraz produkcję muzyczną.


Kliknij mnie